Korzystamy z plików cookies, aby dostarczyć Ci najlepszych informacji oraz reklam bazując na Twoich zainteresowaniach. Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Polityka prywatności

Posłuchaj tego, czego nie zobaczysz

Najlepsi autorzy kryminałów prezentują najbardziej szokujące zbrodnie, które zdarzyły się w Polsce. Oglądaj program Opowiem Ci o zbrodni w telewizji CRIME+INVESTIGATION POLSAT i odkryj więcej mrocznych szczegółow słuchając wersji rozszerzonej w STORYTEL. Sześć odcinków i 6 znakomitych lektorów.

Nowy odcinek w każdą środę

ZOBACZ
W POLSACIE
O 22:00
SŁUCHAJ
W STORYTEL
OD 10:00

Łaska

Autorka powieści kryminalnych Katarzyna Bonda opisała bestialską zbrodnię z czerwca 1997 roku na warszawskich Młocinach: dowodzona przez kobietę banda oprawców torturowała i zamordowała młodego maturzystę, Tomka Jaworskiego. Historię przeczytał dla Was Piotr Stramowski.

Posłuchaj fragmentu


Portret kobiety nad brzegiem morza

Autor powieści kryminalnych Wojciech Chmielarz opisał historię kobiety, która z chciwości zamordowała swojego konkubenta, a zwłoki rozczłonkowała i rozpuściła w kwasie. Zbrodnia miała miejsce na Śląsku w lipcu 2003 roku. Historię przeczyta dla Was Szymon Bobrowski.

Posłuchaj fragmentu


Morderstwo na dziesiątym piętrze

Autorka powieści kryminalnych Katarzyna Puzyńska opisali zbrodnie rozwiązaną po ponad 20 latach przez Archiwum X - morderstwie 22-letniej studentki z Bydgoszczy w 1994 roku, ofiary nieodwzajemnionej miłości. Historię przeczyta dla Was Olga Bołądź.

Posłuchaj fragmentu


Ludzie w autobusie

Autorzy powieści kryminalnych Małgorzata i Michał Kuźmińscy opisali okrutną potróją zbrodnię nienawiści ze zmową milczenia w tle, która wydarzyła się we wsi Zrębin w Boże Narodzenie 1976 roku. Historię przeczyta dla Was Mariusz Bonaszewski.


Dwa kasztany w kieszeni

Autorka powieści kryminalnych i archeolog Marta Guzowska opisała historię wyjątkowo okrutnego zabójstwa w Dąbrowie Górniczej w lipcu 2000 roku. Historię przeczyta dla Was Przemek Bluszcz.

Posłuchaj fragmentu


Sasquatch

Autor powieści kryminalnych Igor Brejdygant opisał zbrodnie, która wydarzyła się w miejscowości Ząb na Podhalu w 2014 roku. Zabójca inspirował się czynami seryjnego mordercy Teda Bundy'ego i teledyskiem rapera Ice Cube'a. Historię przeczyta dla Was Borys Szyc.


ZOBACZ W ŚRODĘ O 22:00
SŁUCHAJ OD ŚRODY OD 10:00
Dowiedz się więcej
Polityka prywatności

OPOWIEM CI
O ZBRODNI

Słuchaj
przez 30 dni za darmo

Wejdź do Storytel